Geoblog.pl    wojtas100    Podróże    Backpacking In Asia    Hazardu ciąg dalszy

Hazardu ciąg dalszy

Malezja
Malezja, Genting Highlands

Wydaje mi się, że odnalazłem miejsce, w którym rzekomo pracował gościu z wczoraj :) Genting - miejsce w którym jest jedyne kasyno w Malezji, położone niedaleko Kuala Lumpur na wysokości 1800m n.p.m., totalniy odjazd - miniaturki Big Bena, Statuły Wolności, Buddy i jeszcze paru sławnych monumentów z całego świata upchane w swego rodzaju centrum handlowym, oprocz tego theme park, basen, lodowisko, na którym akurat trenowali nastoletni rosjanie przed wieczornym show, najwiekszy hotel na swiecie (ponad 6000 pokoi), tysiace jednorekich i automatow do gier - nawet mozna bylo powciskac przyciski do beatu ze Scatmana! I to wszystko w chmurach. Odjazd!

Obiad zjadlem w restauracji typu placisz, jesz ile chcesz. Kuchnie z calego swiata, chinska, japonska, zachodnia, desery, full serwis. Obsluga tylko sciagala talerze ze stolu i dolewala wody. Kilka potraw wzialem w ciemno i zaluje, ze nie zapytalem co to jest. Otoz nie wiem co to bylo - wygladalo jak rurka, biala, okolo 3cm dlugosci. Moj Boze! Smakowala mocno serowo i to w zlym tego slowa znaczeniu. Wzialem tylko pol, a i tak mialem problem przelknac bez odruchow wymiotnych. Popilem to woda ja tabletke i jakos poszlo

Zasoby: 127 wpisów127 70 komentarzy70 947 zdjęć947 0 plików multimedialnych0

16.02.2013 - 19.03.2013